2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling av B2B-reklambyrå inom export och finans
Beskrivning: Välkommen att lämna anbud på EKN:s upphandling av B2B-reklambyrå inom export och finans. Upphandlingen omfattar digital B2B-marknadsföring med exportfokus och uppdragen innebär att löpande producera material och innehåll för olika marknadskommunikationsaktiviteter.
Intern identifierare: D23/03160
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79341000 Reklam
Ytterligare klassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000