2. Förfarande
Förfarande
Titel: Provningstjänster EMC
Beskrivning: Upphandling av ramavtal avseende provningstjänster avseende elektromagnetisk kompatibilitet (EMC).
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101322:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 71621000 Teknisk analys eller konsulttjänster