2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vilo-EKG
Beskrivning: Ramavtal avseende vilo-EKG.
Intern identifierare: HSN 2024/5911
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33123200 EKG-apparater
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000