76596-2025 - Resultat
Sverige – Städning och renhållning – Städtjänster Kneippen och Komvux Källvindsskolan
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänster Kneippen och Komvux Källvindsskolan
BeskrivningNorrköpings kommun inbjuder ert företag att lämna anbud på offentlig upphandling av avtal gällande Städtjänster; daglig städning, storstädning, golvvård och fönsterputs som ska utföras i området Kneippen och Komvux Källvindsskolan i Norrköpings kommun. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten. Visning av objekten genomförs under perioden 2024-11-18 - 2024-11-22.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104317:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90919000 Kontors- och skolstädning samt rengöring av kontorsutrustning, 90919200 Kontorsstädning, 90919300 Städning av skolor