765970-2026 - Resultat
Sverige – Grönsaker, frukt och nötter – Fruktkorgar 2026
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fruktkorgar 2026
Beskrivning: Färdigpackade fruktkorgar till personal.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03220000 Grönsaker, frukt och nötter
Ytterligare klassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001