765985-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Transportutrustning och transporthjälpmedel – Däck och däckservice
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDäck och däckservice
BeskrivningVälkomna att lämna anbud i upphandling avseende Däck och däckservice. Anbud kan lämnas på två avtalsområden: Avtalsområde 1 avser Däck och däckservice i Västerås Avtalsområde 2 avser Däck och däckservice i Köping
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelDäck och däckservice i Västerås
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:82417:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34350000 Däck till lätta och tunga fordon, 34351000 Däck till lätta fordon, 34351100 Bildäck, 50116500 Reparation av däck, inklusive montering och balansering
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDäck och däckservice i Köping
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:82417:Lot:2