765988-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Marknadsföring – Kommunikationsbyråtjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKommunikationsbyråtjänster
BeskrivningHela eller delar av kampanjer eller andra större, sammanhållna uppdrag inom området kommunikation och marknadsföring.
Intern identifierareUH 2023/49
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79342000 Marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareKommunikationsbyråtjänster