76599-2023 - ResultatSverige-Västerås: Coachning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Tjänster inom handledning och coachning av medarbetare och chefer
Referensnummer: KS 2022/01464-2.6.1
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79998000 Coachning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende Tjänster inom handledning och coachning av medarbetare och chefer.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
79998000 Coachning, 80590000 Handledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen omfattar tjänster inom handledning och coachning för Västerås stads medarbetare, på såväl operativ nivå som på chefsnivå.