2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Elmaterial
Beskrivning: Upphandlingen avser köp av elmaterial inkl. armaturer dock inte armaturer för inomhusbruk såsom skrivbordsbelysning, golv- och bordslampor, läslampor och nedpendlad miljöbelysning.
Intern identifierare: 2024-FA000232
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31681410 Elmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000