766043-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Diatermi och ultraljudsdissektorer för kärlförslutning och förbrukning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDiatermi och ultraljudsdissektorer för kärlförslutning och förbrukning
BeskrivningDiatermi och ultraljudsdissektorer för kärlförslutning. Avser både utrustning och förbrukning.
Intern identifierareRS 2024-00455
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelMall VGR Anbudsinbjudan och avtal (4) (1) (2)