2. Förfarande
Förfarande
Titel: Färskt bröd, tillredda smörgåsar och fikabröd
Beskrivning: Leverans av färskt bröd, tillredda smörgåsar och fikabröd till Nyköpings kommuns skolor, förskolor och äldreboenden.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15800000 Diverse livsmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Färskt bröd
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119815:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 15811500 Färdiga brödprodukter, 15811100 Bröd, 15810000 Brödprodukter, färska bakverk och kakor
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Tillredda smörgåsar
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119815:Lot:2
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Fikabröd
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:119815:Lot:3