2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fonddata
Beskrivning: Fonddata
Intern identifierare: A2023/2994
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000