766329-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Rekryteringstjänster – Rekryteringsföretag Avesta
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRekryteringsföretag Avesta
BeskrivningUpphandlingscenter bjuder in till att lämna anbud i upphandling av konsultstöd vid rekrytering av chefer, högre chefer och specialister till Avesta kommun. Värdet på avtalet är uppskattat till totalt ca 3 miljoner kronor och kommer att sträcka sig under en period om två år plus optionsförlängning om max ett år. Välkommen med ert anbud!
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:80802:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79610000 Personalförmedling, 79620000 Förmedling av personal, även tillfälligt anställda