766333-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – Obligatorisk ventilationskontroll (OVK)
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelObligatorisk ventilationskontroll (OVK)
BeskrivningAnnons
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71630000 Teknisk besiktning och provning, 71631000 Teknisk besiktning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001