766385-2023 - Resultat
Sverige – Transport av slam – Transport och omhändertagande av avvattnat avloppsslam
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTransport och omhändertagande av avvattnat avloppsslam
Beskrivning-
Intern identifierareHMAB 2023/1163
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90513700 Transport av slam
Ytterligare klassificering (cpv): 90513900 Hantering av slam
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareTransport och omhändertagande av avvattnat avloppsslam