766456-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvara och informationssystem – Ärendehanteringssystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelÄrendehanteringssystem
BeskrivningUpphandlingen avser ärendehanteringssystem till Lunds universitet
Intern identifierareV 2024/2803
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareÄrendehanteringssystem