Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15300000 Frukt, grönsaker och liknande produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 03200000 Spannmål, potatis, grönsaker, frukt och nötter, 03222000 Frukt och nötter
Leveransplats
Del av land (NUTS): Norrbottens län (SE332)
Land: Sverige
Kompletterande information: -