76656-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Flygplan och rymdfarkoster – Flygtjänster för sälinventering
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFlygtjänster för sälinventering
BeskrivningUpphandling av flygtjänster i samband med sälinventering
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34700000 Flygplan och rymdfarkoster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:106149:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 60445000 Flygtjänster