2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avfallsförbränning
Beskrivning: Förbränning av brännbart avfall, Timrå kommun.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90500000 Avfallstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:123242:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90513300 Avfallsförbränning