Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35710000 Ledning, styrning, kommunikation och IT-system (C4)
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 120 000 000,00 SEK
Upphandlingsvillkor
Villkor för inlämning:
Anbudsgivaren ska lämna in anbud för alla delar (anbudsområden)