2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ombyggnad till förskola, fastighet KRANEN 7
Beskrivning: Objektet omfattar en huvudbyggnad i tre plan samt takplan, och en tillhörande förskolegård med komplementbyggnader.
Intern identifierare: SN-2025-1915
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45214100 Bygg- och anläggningsarbeten: förskolebyggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45210000 Byggnadsanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ombyggnad till förskola, fastighet KRANEN 7