2. Förfarande
Förfarande
Titel: Servicetjänster inom hemtjänsten
Beskrivning: Tjänst per timme för städ och inköp. Tjänst per kg för tvätt.
Intern identifierare: ÄN 351/23
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enstegsförfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 98514000 Hemtjänst
Ytterligare klassificering (cpv): 85311100 Äldreomsorg, 85312200 Hemkörning av varor, 90911100 Städning av bostäder, 98310000 Tvätt- och kemtvättstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000