2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknisk isolering
Beskrivning: Upphandlingen avser teknisk isolering till HEM
Intern identifierare: HEM-2025/00314
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 50700000 Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
Ytterligare klassificering (cpv): 45320000 Isoleringsarbeten, 45321000 Värmeisoleringsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000