2. Förfarande
Förfarande
Titel: IT-produkter
Beskrivning: Upphandlingen har avslutats.
Intern identifierare: SU FV-2338-23
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 30210000 Databehandlingsmaskiner (maskinvara)
Ytterligare klassificering (cpv): 30230000 Datorrelaterad utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Stockholms universitet genomför en upphandling av IT-produkter inom följande områden: - IT-klienter med produktnära tillbehör - Kringutrustning - Telefoniprodukter
Intern identifierare: IT-produkter