2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI - Digital utbildningsportfölj för ST-läkare
Beskrivning: RFI - Digital utbildningsportfölj för ST-läkare; en utbildningsportal för planering, samordning, dokumentation och uppföljning av ST-utbildningar.
Intern identifierare: 2024-O002568
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem