2. Förfarande
Förfarande
Titel: Textilslöjdsmaterial
Beskrivning: Textilslöjdsmaterial för elever åk 2-9.
Intern identifierare: UE 23.079
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 19200000 Textilier och tillhörande varor
Ytterligare klassificering (cpv): 19400000 Textilgarn och -tråd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000