See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städmaskiner
Beskrivning: Är ni Leverantören som ser till att lokaler i Dalarna hålls rena och prydliga? Nej, det är inte ni som ska städa. Men ni kanske är en leverantör som kan leverera effektiva och pålitliga städmaskiner till våra anställda? Om så är fallet så söker vi efter er! Vad omfattar avtalet? Städmaskiner - typ åkbara-, gå bakom-, polermaskiner. Det ska gå att köpa, hyra och leasa domService och akuta reparationer Läs igenom dokumenten för mer information. Välkomna att lämna anbud!
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39713400 Golvvårdsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:107933:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 39713410 Skurmaskiner, 39713420 Polermaskiner