767440-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Revision – Revisionstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster
Beskrivning: Upphandlingen omfattar revisionstjänster för successivt avrop till beställaren. Den precisa omfattningen och beskrivningen av efterfrågad tjänst framgår av övriga upphandlingsdokument.
Intern identifierare: 2024-04 EA
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79212000 Revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000