767549-2023 - ResultatSverige-Malmö: Konstnärligt och litterärt skapande samt tolkningar
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Framställning av taktil bild (Reliefbild)
Referensnummer: MTM2023/381
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
92310000 Konstnärligt och litterärt skapande samt tolkningar
II.1.4.
Kort beskrivning
Framställning av taktil bild (Svällpapper)
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
72242000 Konstruktionsmodellering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen