767760-2023 - ResultatSverige-Gislaved: Presenter och priser
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Presentkort
Referensnummer: 23-155-41
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
18530000 Presenter och priser
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar gåvor i form av fysiska presentkort till Gislaveds kommuns anställda och förtroendevalda.
Avtalet kring presentkort kan komma att användas till olika typer av gåvor.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Beräknat avtalsvärde är ca 4 miljoner kronor.