767805-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Programvaruutvecklingstjänster och programsviter för fastighetsförvaltning – Beläggningsmätningssystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Beläggningsmätningssystem
Beskrivning: Upphandlingen omfattar att tillhandahålla en tjänst avseende ett beläggningsmätningssystem.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72212420 Programvaruutvecklingstjänster och programsviter för fastighetsförvaltning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:141777:Lot:1