767874-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Varbergstunneln, mätning av grundvatten
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVarbergstunneln, mätning av grundvatten
BeskrivningUppdraget syftar till att genomföra kontroller och inventeringar enligt bifogade kontrollprogram.
Intern identifierareKOM-419249
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareVarbergstunneln, mätning av grundvatten