76791-2025 - Resultat
Sverige – Reparation och underhåll – Drift av fläktsystem
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift av fläktsystem
BeskrivningUpphandlingen omfattar ramavtal för drift av fläktsystem som beställs löpande inom av beställaren ägda och förvaltade fastigheter.
Intern identifierare24/49
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000