See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gymnastik och idrottsredskap
Beskrivning: Gymnastik och idrottsredskap.
Föregående meddelande: 649353-2021
Intern identifierare: KS 2021/937
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37420000 Gymnastikutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Docsmall
Beskrivning: Enligt upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: 942866-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Docsmall (1)
Intern identifierare: 942868-1