768027-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Tjänster för skydd av vilda djur och växter – Inventering och bekämpning av invasiva växter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelInventering och bekämpning av invasiva växter
BeskrivningJönköpings kommun handlar upp inventering och bekämpning av invasiva växter.
Intern identifierare2025_22/112
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 92534000 Tjänster för skydd av vilda djur och växter
Ytterligare klassificering (cpv): 03451000 Växter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000