768069-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Gymnastikutrustning – Idrotts- och gymnastikredskap
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelIdrotts- och gymnastikredskap
Beskrivning.
Intern identifierare13307
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 37420000 Gymnastikutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelDelområde 1
BeskrivningBollspel Fitness och styrketräning Friidrott Friluftsliv Gymnastik Nätsporter Sjukvård Vinter Övrigt
Intern identifierareDelområde 1
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelDelområde 2 Simhallsmaterial
BeskrivningI detta delområde ingår följande; Simhallsmaterial Livräddnings produkter Simutrustning/simtillbehör Simskolematerial Babysimsmaterial Vattengymnastik Vattenpolomaterial Undervattensrugby Simmärken
Intern identifierareDelområde 2 Simhallsmaterial