2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal-Ämnesspecialist för utbildning inom Elteknik (järnväg)
Beskrivning: Ramavtal avseende Ämnesspecialist för utbildning inom järnvägsområdet för Elteknik till Trafikverket-trafikverksskolan
Intern identifierare: KOM-419302
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: pris
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: 1. Elteknik - Ingenjör & projektör
Beskrivning: Elteknik - Ingenjör & projektör
Intern identifierare: Elteknik - Ingenjör & projektör
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: 2. Elteknik - Specialist
Beskrivning: Elteknik - Specialist
Intern identifierare: Elteknik - Specialist
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: 3. Elteknik – Eltekniker kraft
Beskrivning: Elteknik – Eltekniker kraft
Intern identifierare: Elteknik – Eltekniker kraft
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: 4. Elteknik – Eltekniker järnväg
Beskrivning: Elteknik – Eltekniker järnväg
Intern identifierare: Elteknik – Eltekniker järnväg
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: 5. Elteknik – Operativ Eldriftsingenjör
Beskrivning: Elteknik – Operativ Eldriftsingenjör
Intern identifierare: Elteknik – Operativ Eldriftsingenjör
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: 6. Elteknik – RTU Specialist samt ingenjör & projektör
Beskrivning: Elteknik – RTU Specialist samt ingenjör & projektör
Intern identifierare: Elteknik – RTU Specialist samt ingenjör & projektör