2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastväxlartankar
Beskrivning: Brandkåren Norra Dalarna inbjuder till anbudsgivning gällande tre (3) stycken lastväxlartankar samt option på ytterligare en (1) lastväxlartank enligt detta upphandlingsdokument med tillhörande bilagor.
Intern identifierare: 2024-000056
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 35110000 Brandbekämpnings-, nöd- och säkerhetsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 42415320 Utrustning till utryckningsfordon, 44611000 Tankar, 44611500 Vattentankar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Lastväxlartankar