768305-2025 - Planering
Sverige – Hjälpmedel för funktionshindrade personer – RFI Begäran om information gällande Brain-Computer Interface (BCI) för kommunikation
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI Begäran om information gällande Brain-Computer Interface (BCI) för kommunikation
BeskrivningRFI Begäran om information gällande Brain-Computer Interface (BCI) för kommunikation
Intern identifierareRS 2025-04821
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33196200 Hjälpmedel för funktionshindrade personer
Ytterligare klassificering (cpv): 33150000 Apparatur för radioterapi, mekanoterapi, elektroterapi och sjukgymnastik, 33195100 Monitorer, 33196000 Medicinska hjälpmedel