2. Förfarande
Förfarande
Titel: WAN med tillhörande tjänster till Ekobrottsmyndigheten
Beskrivning: Ekobrottsmyndigheten avser att upphandla WAN.
Intern identifierare: EBM2025-1385
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: ja
Motivering för det påskyndade förfarandet: Kritisk tjänst
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72400000 Internettjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000