2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Profil- och presentartiklar
Beskrivning: Upphandling av Profil- och presentartiklar.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99850:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 18530000 Presenter och priser, 22450000 Trycksaker med säkerhetstryck, 22460000 Reklamtrycksaker, varukataloger och manualer
Optioner:
Beskrivning av alternativen: 1+1