768490-2024 - Planering
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – RFI avseende upphandling av blodsockermätare, teststickor, pennkanyler, lancetter
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI avseende upphandling av blodsockermätare, teststickor, pennkanyler, lancetter
BeskrivningRFI avseende upphandling av blodsockermätare, teststickor, pennkanyler, lancetter
Intern identifierare2024-O002566
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33141000 Engångsartiklar för icke-kemiskt medicinskt bruk och hematologiska förbrukningsartiklar