Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85147000 Företagshälsovård
Ytterligare klassificering (cpv): 98342000 Arbetsmiljötjänster
Leveransplats
Var som helst
Kompletterande information: Laholms kommun
Uppskattad löptid