2. Förfarande
Förfarande
Titel: Revisionstjänster 2026
Beskrivning: Upphandlingen syftar till att upphandla Trollhättans Stads och Trollhättans Stadshus behov av revisionstjänster.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79200000 Redovisning, revision och skattemässiga tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001