See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lokalvård Örebro
Beskrivning: Lokalvård för SCB:s kontor i Örebro.
Intern identifierare: SCB2025/648
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000