2. Förfarande
Förfarande
Titel: Gas och Gasol
Beskrivning: Upphandlingen omfattar Luleå Kommuns behov av Gas och Gasol.
Intern identifierare: KLF 2025/1805
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 24100000 Gaser, 24110000 Industrigaser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Gas och Gasol