2. Förfarande
Förfarande
Titel: Profil- och presentartiklar 2024
Beskrivning: XX
Intern identifierare: 23/3
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 22462000 Reklammaterial