768781-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Återvunna returråvaror av metall – Minnesmärken i brons
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMinnesmärken i brons
BeskrivningTillverkning och leverans av 240 st minnesmärken i brons.
Intern identifierareTN 2025 1184
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 14910000 Återvunna returråvaror av metall
Ytterligare klassificering (cpv): 45212314 Byggnadsarbeten: historiska monument eller minnesmärken, 45262670 Metallbearbetning, 92311000 Konstverk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareMinnesmärken i brons