See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Transporttjänster 2025 inom Jönköpings län, delområde 1-4
Beskrivning: Att för Region Jönköpings län utföra transportuppdrag enligt delområde 1-4 för Region Jönköpings läns räkning.
Intern identifierare: RJL 2024/1827
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: ja
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60161000 Pakettransporter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: GENERELL DEL