2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling kontrakt, Bevakningstjänster
Beskrivning: Bevakningstjänster, ronderande bevakning och larmutryckning
Intern identifierare: KF2024-129
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79710000 Säkerhetstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 79711000 Larmövervakningstjänster, 79713000 Vakttjänster, 79714000 Övervakningstjänster, 79715000 Patrullering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Administrativa Föreskrifter